20050206

Drewniany rdzeń to podstawa

Wczoraj byłem na nartach w Białce Tatrzańskiej. Było super i muszę przyznać rację wielkim mistrzom narciarstwa, że narty volkl, są najlepsze na świecie. Jazda na nich to poezja. A to dzięki dwóm najważniejszym patentom volkla: tytanowym krawędziom i drewnianemu rdzeniowi!

1. Rdzeń drewniany - jest najlepszy, jeszcze nikt nie wymyślił lepszego materiału, trwalszego, bardziej odpornego na naprężenia podłużne i poprzeczne. Ceną za to jest zwiększona waga. Za komfort zjazdu trzeba zapłacić większym wysiłkiem podczas chodzenia. źródło www.topr.com.pl
2. Tytanowe krawędzie - sprawiają, że narty będą służyły długo.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Tak, zgadzam się z Jacekim. Volke sa najlepsza inwestycją jaką narciaż może zrobić.
Mirka, lat 26

Anonimowy pisze...

Volkl to sa najlepsze narty jakie znam! Polecam wszystkim
Adam

Anonimowy pisze...

Musze sie nieskromnie pochwalic ze pomagalem szanownemu Panu Jackowi w dokonaniu wyboru sprzetu narciarskiego. Sposrod paru zasugerowanych modeli Pan Jacek osateczna decyzje pdjal apriorycznie, instynktownie sam !!
Chciałbym w tym miejscu rowniez polozyc kres wszelkim spekulacjom dotyczacym trafnosci owego wyboru, poniewarz w czwrtek mialem przyjemnosc osobiscie przetestowac V3. Narta zaskoczyla mnie nadwyraz. Przyjemna allroudowa deska swietnie inicujaca skret, lagodnie przecgodzaca przez wszystkie jego fazy. Mimo, iz nie sa ta typowe race'y to narta swietnie trzynma. Dwiek wydobywajacy sie podczas zjazdu stanowczo zaswiadcza o szlachetnosci materialu z ktorego wykonano rdzen.
Wszystkim dokuczajacy panu Jackowi mowie fuck of !!!.
W.H